Můj báječný rozvod

Pokud jste na věci zůstali sami a potřebujete se trochu odreagovat, z celého srdce doporučujeme komediální hru Můj báječný rozvod. Jedná se o opravdovou hereckou lahůdku, v níž účinkuje famózní Eliška Balzerová ve všech osmnácti rolích, které se ve hře objevují. Budete se smát štěstím a plakat blahem, pokud se na Můj báječný rozvod do divadla vypravíte. 

Krátce o příběhu hry Můj báječný rozvod

Příběh Angely Kennedyové Lipské, ženy středních let, kterou právě opustil manžel a která se po desetiletích v roli manželky a matky začíná učit žít sama, sklízí úspěchy po celé Evropě a je jednoznačně nejúspěšnější komedií současné irské dramatičky Geraldiny Aron.

Její česká inscenace v režii Jany Kališové a s Eliškou Balzerovou nejen v hlavní, ale i ve všech ostatních rolích, má za sebou už více než 200 zcela vyprodaných repríz. Na diváckém úspěchu má jistě zásadní podíl brilantní výkon Elišky Balzerové, ale také i to, že Můj báječný rozvod je sice především skvělá komedie, ale o vážných a docela smutných peripetiích života, které jsou důvěrné známé minimálně ženské části populace. V této one lady show však končí happyendem!

03

07 2017